Zboží v akci

naše cena                       
imgempty

Kontakty

Studio estetické kosmetiky
OSTRAVA
Bohumíra Četyny 3025/15
tel: +420 773214308
napište nám

Estetická medicína

Estetická medicína

Korekce vrásek pomocí gelových implantátů na bázi kyseliny hyaluronové, což je látka tělu vlastní, která se postupně beze zbytku do těla vstřebává. Účinek je dlouhotrvající, ale ne permanentní.

Odstranění jemných až hlubokých vrásek( čelo, okolí očí, nazolabiální rýhy, vrásky nad horním rtem)

Zvětšení a korektura rtů
Modelace a korektura obličeje
Omlazení pokožky – dekolt, ruce

Aplikace botulotoxinu-jedna z nejúčinnějších metod odstranění a vyhlazení vrásek.

Estetika- ceníkVýplňové materiály

Cena za odstranění nosoretních rýh 3500-4000 Kč

Cena za výplnění vrásek nad horním rtem od 1200Kč

Cena za korekci pokleslých ústních koutků- obě strany od 1500 Kč

Cena za zvětšení rtů od 2500 Kč

Cena za vyplnění vrásek v okolí očí : drobné od 1500 Kč, hluboké od 2500 Kč

Cena za vyplnění vrásek mezi obočím( glabella) od 1000 Kč- tuto oblast je vhodné kombinovat s ošetřením botulotoxinem, efekt je mnohem lepší a trvalejší. Cena se odvíjí od reálně spotřebovaného materiálu, u mladších žen může být nižší.

Botulotoxin Vrásky mezi obočím( glabella) od 1750 Kč- tato lokalita je v ošetřování nejoblíbenější, pro svůj výborný efekt . I po odeznění efektu, což je po první aplikaci cca 6 měsíců (následně se potřebný interval prodlužuje na cca 9 měsíců) se u většiny žen, díky omezení dramatické mimiky, tvoří vráska menší.

Vrásky na čele 1500-2500 Kč

Postranní vrásky- vějířky okolo očí od 1750 Kč za obě strany

Podpaží obě strany( nadměrné pocení) od 6000.Cena se počítá přesně dle počtu spotřebovaných jednotek botulotoxinu.

Injekční lipolýza( injekční rozpouštění tuku v malých oblastech)

Zákrok není určen k rozsáhlému odstranění ložisek tuku. Nevyžaduje celkovou anestezii, elastické bandáže nebo neschopnost. Pacient se hned může zařadit do společenského a pracovního života. Ošetřované oblasti : podbradek, krk, vnitřní a vnější stehna, hýždě, paže, dolní a horní partie břicha, tukové poštářky na ramenou, rukou, kloubech, zádech. Přináší velmi dobré výsledky i v léčbě celulitidy, ideální je ji v oblasti stehem a hýždí kombinovat s mezoterapií. Lékař aplikuje pomocí tenké jehličky roztok přímo do tukového poštářku. K odbourávání tuku dochází postupně. Pro optimální výsledek je třeba lipolýzu 2-4x zopakovat v odstupu 6-8 týdnů. První výsledky jsou většinou vidět již po prvním ošetření. Výsledek je trvalý. Jedna aplikace 900 Kč

Mezoterapie

Jeden z nejúčinnějších anti-agingových zákroků, při kterém se výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky.Jde o minimálně invazivní metodu, která podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, lehkým vyplněním objemu tváří současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz. Ultratenkou jehličkou je aplikován roztok do střední vrstvy kůže. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti jehličky. Pokud je pacient citlivý na bolest, je možné před zákrokem použít znecitlivění pomocí krému. K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2-3x opakovat s 3-4 týdenním odstupem. Maximální efekt je patrný krátce po zákroku. Standardně se může pacient zařadit do běžného společenského a pracovního života druhý den.Někdy může přetrvávat mírný otok, ojediněle může vzniknout i několik drobných modřinek, které se do několika dnů vstřebají. 2 dny po ošetření je vhodné pleť chránit před sluncem faktorem SPF 50. Cena se odvíjí od velikosti ošetřované oblasti. Pro všechna výše uvedená ošetření používáme pouze výrobky švýcarské provenience. Botulotoxin vyrábí firma z Velké Británie.

 

YjRlNzdj